درباره مدرن سرمایه بیشتر بدانید...

“هوشمندانه کار کن، نه سرسختانه”

انصراف از پزشکی بعد از گذروندن ۷ ترم در اوکراین،همکاری با چند شرکت اروپایی و اموزش ۱۵۰ نیروی حرفه‌ای که الان مشغول به کار هستند یعنی اطمینان از راهی که حالا میتونم لیدر و راهنمای شما باشم.

کامیاب شعبانی هستم متولد۷۸، آشنایی و حرفه‌ای شدن من و بهتره بگم ۰ تا ۱۰۰ کار از زمانی شروع شد که اوکراین بودم و با دونفر تریدر و تحلیل‌گر آشنا شدم. به واسطه‌ی اونها از یه شخص روسی که حرفه‌ایه این کار بور خصوصی و آنلاین ترید،تحلیل و معامله‌گری رو کامل یادگرفتم و بلاخره مصمم به ایران برگشتم.

 
 
 

گذشته مدرن سرمایه

 

درمورد ان ال پی باید بگم مثل یه طناب واسه کوهنورد به داد من رسید و تو زندگی شخصی به من کنترل احساسم و توی کار به معامله گریم کمک کرد و ترید هم که عشق همیشگیم شد. اوضاع بهتر و بهتر از چیزی که فکرمیکردم شد سال ۹۸ نتیجه‌ی تمام مطالعات شبانه روزیم شد سه تا مقاله‌ی بین المللی با تلفیق ان ال پی و ترید و همچنین چند راه کمک به تریدر ها از طریق ان ال پی و همکاری با شرکت های خارجی از این سال برای من رقم خورد. همه چیز روال بود تا اینکه سال ۹۹ و۱۴۰۰ پشت سر هم مردم دوتا ضرر سنگین داشتن که نتیجه‌ی ریزش بورس و کریپتو بود که به نظرم یجای کار میلنگید چون یکسری پولشون ۱.۴ شده بود واین در حالی بود که من روس سهم کدما به سود ۱۲۰درصدی رسیده بودم.

 

سوددهی مدرن سرمایه

 

3 ماه زمان گذاشتم برای پیدا کردن سیستم حرفه ای و دقیقی که مردم عادی با آگاهی کم تو بازار بتونن سود کنم. یک ماه و نیم اول به دنبال دلیل ضرر بودم و یک ماه و نیم بعد درگیر پیدا کردن سیستم نجات دهنده.
سال ۱۴۰۰ بعد از سه سال سودآوری متمرکز تو فارکس بورس و کریپتو، کمک گرفتنِ بقیه شروع شد اوایل فقط در حد مشاوره به تعداد خاصی بود یا برای سرمایه دارها با پولشون کار میکردم و در ازاش حقوق می گرفتم و تجربه‌ام بیشتر و بیشتر شد و کم کم شاگرد و درخواست های آموزش من زیاد شدند و اما میرسیم به ۱۴۰۱ که میتونم ادعا کنم این بازار رو از برم و میتونم شما هم به سود مستمر و مطمئن برسونم
تو بازاری که هم دیر و زود و هم سوخت و سوز داره من نمیزارم تو سوخت بدی و کمکت می کنم زودتر به نتیجه برسی، پس با من همراه باشید.

 

undraw_About_me_re_82bv

ارز دیجیتال شکل خاصی از پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است.

رمز ارزها برای اجرای تراکنش‌های خود، مدل‌های مختلفی را به کار می‌گیرند. 

اولین ویژگی ارزهای دیجیتال غیرقابل برگشت بودن تراکنش‌هاست.

دومین ویژگی منحصربفرد ارزهای دیجیتال ناشناس بودن یا نیمه ناشناس بودن آن‌هاست.