شرکت سپرده گذاری ارز دیجیتال

ما در سایت مدرن سرمایه تلاش می کنیم تا مطالبی مفید درخصوص ارز های دیجیتال به شما ارائه دهیم در این مقاله که درباره ،  شرکت سپرده گذاری ارز دیجیتال است ، با ما همراه باشید .

شرکت سپرده گذاری ارز دیجیتال

شرکت سپرده گذاری ارز دیجیتال ، کاربران ارزهای دیجیتال در این بازارها راه های زیادی را برای کسب درآمد و سود سرمایه خود را دارند که از جمله آنها می توان خرید و فروش ، سپرده گذاری ، استخراج و آموزش را نام برد . بنابراین برای این که به سودی مطمئن و با ریسک کم برسید  بهتر است که برای سرمایه گذاری و یا سپرده گذاری از شرکت های ارز دیجیتال کمک بگیرید . این شرکت ها به شما این امکان را می‌دهند تا سود زیادی را با ریسک کم دریافت کنید و با اطمینان بیشتر برای سرمایه گذاری به این بازار ها وارد شوید .

دیگر پیشنهاد وب سایت مدرن سرمایه : مقاله ی ماشین حساب ارز دیجیتال

 شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال

با  فراگیرتر شدن دنیای ارزهای دیجیتال در دنیا شبکه های سپرده گذاری ارزهای دیجیتالی نیز بیشتر می شود و شما با سرمایه گذاری در این شرکت ها  می توانید سرمایه و دارایی خود را همانند بانک های سنتی به صورت سپرده گذاری در حساب هایی سود دریافت کنید .

نکته : از حساب های سپرده گذاری ارزهای دیجیتال به طور معمول سالیانه ۱۰ درصد سود می توان دریافت کرد .

شرکت های برگزیده سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲

شما می توانید با انتخاب یکی از شرکت هایی که در ادامه مقاله برای شما درباره آنها توضیحاتی می دهیم ، سرمایه گذاری کنید تا بتوانید سود سپرده گذاری ارزهای دیجیتالی را به دست آورید .

  • شرکت آکرو

این شبکه در بازار رمز ارزها بسیار فعالیت می کند شما می توانید با استفاده از این شبکه سرمایه گذاری خود را با ارزهای دیجیتالی هم چون بیت کوین، تتر و اتریوم ادامه دهید . و  سالیانه تا ۱۲ درصد سود به دست آورید .

از مهم ترین ویژگی های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- شما می توانید ابتدا با ارزهای فیات و تبدیل آنها به مون پی  اقدام به سرمایه گذاری کنید .

۲-   می توانید پرداخت‌های خود را به وسیله کارت‌های اعتباری بین المللی انجام دهید .

۳- امنیت دارایی های کاربران در شرکت  آکرو بسیار زیاد است .

۴- از جمله کارهایی که برای امنیت دارایی کاربران انجام می دهد ارائه خدماتی هم چون ، بیمه در برابر هک شدن ، به مشترکین خود است .

۵- بر طبق قانون بیمه ، اگر شبکه هک شود شرکت آکرو ملزم به پرداخت خسارت به کاربران خود می باشد .

۶- شرکت آکرو  با استفاده از وب سایت فعالیت می کند .

۷- این شبکه با استفاده از  سیستم عامل هایios  و android گسترده شده است و تمام کاربرانی که حتی دسترسی به گوشی موبایل دارند   می‌توانند به راحتی برای سپرده گذاری رمز ارز اقدام کنند .

۸-  مشترکین می‌توانند سرمای خود را هر زمان که بخواهند برداشت کنند بدون این که لازم به پرداخت هیچ جریمه‌ای باشد .

۹- در زمان برداشت سپرده نیز ز هیچ وجهی از سرمایه شما کم نمی شود .

  • بایننس

این شرکت یکی از کامل ترین شبکه ها برای به دست آوردن سود و در آمد از طریق ارزهای دیجیتال می باشد . این شرکت یکی از گزینه های خوب برای مشترکین و معامله گران ارز های دیجیتال می باشد . شرکت بایننس برای اشخاصی که قصد دارند بر روی برنامه های آینده دار با ریسک بالا سرمایه گذاری کنند . و بهره بیشتری دریافت کنند  بسیار مناسب است .

نکته: شرکت بایننس  ۲ سرویس سپرده گذاری پیشنهاد می کند :

۱-  سود در سرمایه هیچ تضمینی ندارد .

۲-  سود در سرمایه با تضمین به شما ارائه می شود .

البته این مشخص است که در روش اول سود سالانه بیشتری به شما تعلق می گیرد ولی در سرویس دوم سود سالیانه شما کمتر می باشد . در سرویس اول که بسیار ریسک بالایی دارد در برخی مواقع سود سالیانه ۱۷۸ درصد رسیده است  . ولی در سرویس دوم که دارای ریسک کمتری نیز می باشد بیشترین میزان سود دهی که به کاربر ارائه شده است ۱۰۴ درصد بوده است .

  • چگونگی کارکرد شرکت های ارز دیجیتال

سرمایه هایی را که شما در شرکت های ارزهای دیجیتالی پس انداز کرده اید به دو روش در اختیار شبکه‌های ترید قرار می گیرند .

۱- با استفاده از سرمایه بلوکه شده کاربر ، به دیگر کاربران متقاضی وام اعطا می شود  و در ازای دریافت وام پس از پایان مهلت مشخص شده اصل سرمایه به همراه سود وام را می پردازند .

۲-  کاربرد دوم این : رمز ارزهای بلوکه شده این است که با پردازش تراکنش و شرکت در دستاوردهای مدیریت شبکه ، این رمز ارزها به نودهایی که پردازش تراکنش ها را تایید می کند تبدیل می شوند و یک بلاک دیگر تشکیل می دهند . و با توجه به این کارها سودی به نود ها داده می شود .

  • شرکت سپرده گذاری ارز دیجیتال
  •  
  • روش های سپرده گذاری در شرکت آکرو

در این شرکت دو روش برای سپرده گذاری ارزهای دیجیتال digital currency و کسب درآمد وجود دارد .

روش اول: که برای رمز ارزهای  واریز که بالا و غیر متمرکز است .

روش دوم: برای سپرده گذاری رمز ارزهای استیل کوین استفاده می شود .

ارزهای دیجیتالی که در این شرکت پشتیبانی می کنند شامل :

بیت کوین bitcoin ، اتریوم ، لایت کوین ، الگوراند ، اتم ، نزوس ، یو اس دی ، دای ، تتر ، چین لینک ، یونی سوآپ ، بایننس ، پکس و جنمی می باشد.

برای ثبت نام در این شرکت :

  1. در ابتدا باید وارد سایتjo  شوید بر روی گزینهsing up کلیک کنید و اطلاعات تماس را وارد کنید .
  2. سپس حساب کاربری شما تشکیل می شود.
  3. و بعد از آن شما می توانید برای این که دارایی خود را سپرده گذاری کنید از کارت های اعتباری بین المللی استفاده کنید و سرمایه خود را از دیگر شبکه ها به آدرس حساب کاربری خود در شرکت آکرو انتقال دهید .

آشنایی با بلاک فای

یکی دیگر از شرکت های سرمایه گذاری ارز دیجیتال شرکت بلاک فای می باشد . که بستر ی امن را برای رسیدن به سود برای کاربران خود فراهم آورده است . این شبکه از ده  استیل کوین پر آوازه و در عین حال پر سود مانند : یو اس دی ،  پکس و تتر حمایت می کنند .

و بستری را فراهم آورده  تا سپرده‌ گذاران به وسیله ارزهای دیجیتال مانند اتریوم ، بیت کوین و لایت کوین به کسب سود و درآمد بپردازند .

این شرکت یک سرویس به نسبت دیگر ارز ها ، جدید به شمار می رود و در حال توسعه می باشد و به زودی کامل می شود و همین موضوع باعث شده است که یک بستر امن برای کاربران  مبتدی و کسانی که تازه وارد این بازار شده‌ اند باشد .  شما می توانید به واسطه کیف پول این شرکت سرمایه خود را مدیریت کنید . با سرمایه گذاری در این شرکت شما می توانید هر زمان که بخواهید بدون جریمه و یا این که کارمزد زیادی را پرداخت کنید ، دارایی خود را برداشت کنید .

شرکت سپرده گذاری ارز دیجیتال

 کلام آخر

امیدواریم با توضیحاتی که در این مقاله درباره شرکت های ارز دیجیتالی برای شما گفته شد و هم چنین معرفی چند نمونه از این شرکتها و نحوه سرمایه گذاری در آنها برای شما مفید واقع شود .

معرفی ارزهای دیجیتال آینده دار