ارزهای دیجیتال آینده دار

 ما در سایت مدرن سرمایه تلاش می کنیم ، تا مطالبی مفید درخصوص ارز های دیجیتال به شما ارائه دهیم . در این مقاله که درباره ، ارزهای دیجیتال آینده دار  است با ما همراه باشید .

خیلی از کسانی که در زمینه ارزهای دیجیتال کار می کنند می خواهند بدانند که چه ارزهایی سود بیشتری دارد و یا اصطلاحاً آینده دار است چه ارزهایی را امسال بخریم که بتوانیم در آینده نزدیک یا آینده دور سود آن را ببینیم و اصلا میشود با آنالیز و بررسی شرایط موجود ارزهای خوبی را برای سرمایه گذاری در آینده پیدا کرد یا خیر؟

قیمت ارز های دیجیتال را در این صفحه ببینید.

 

معرفی ارزهای دیجیتال آینده دار

ارزهای دیجیتال آینده دار ، در عصر  دیجیتال و دیجیتالی شدن زندگی انسان ، منجر به پیدایش پول های دیجیتالی شد . اما بشر نتوانست در این زمینه پیشرفت زیادی داشته باشد تا این که اولین رمز ارز در سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ به دنیا معرفی شد .

بله این ارز دیجیتالی که نام آن بیت کوین بود توانست بسیار قوی ظاهر شود و در میان مردم محبوبیت زیادی هم کسب کرد .

و در ادامه این رمز ارز منجر به این شد که ارز های  زیادی به بازار عرضه شوند و برخی از آنها آینده بسیار روشنی نیز دارند .

برای تامین امنیت تراکنش ها ، و کنترل مراحل تولید سکه جدید ارزهای دیجیتالی ، رمزنگاری می شوند به همین دلیل به آن ها رمز ارز نیز گفته می شود .

هدف اولیه این مرز ارزها این بود که در کنترل هیچ دولت و یا ارگانی نباشند و غیر متمرکز بودند . اما با شناخت بیشتر این رمز ارزها در دنیا ، این هدف کمی به سمت متمرکز شدن تغییر کرد .

اگر میخواهید بدانید که چگونه بیت کوین بخریم ، این محتوا را بخوانید.

ارزهای دیجیتال آینده دار

 بهترین ارزهای دیجیتال آینده دار

در حدود ۹ هزار ارز دیجیتالی در کوین مارکت گپ معرفی شدند .که بسیاری از آنها از حجم معاملاتی پایینی برخوردارند . ولی به جهت متعهد بودن جامعه خود ، محبوبیت زیادی کسب کردند .

بازار ارزهای دیجیتالی به دلیل نبود قوانین دارای نوسانات زیادی می باشد پس دقت داشته باشید قبل از ورود به آن حتماً از یک مشاوره کمک بگیرید و تنها به این که داستان هایی درباره یک شبه به ثروت رسیدن افراد ، بسنده نکنید . زیرا اشخاصی نیز بوده‌اند که یک شبه نیز تمام دارایی خود را از دست داده اند .

در اینجا  به معرفی چند  رمز ارز آینده دار می پردازیم و  به صرف معرفی این رمز ارزها در این مطلب،  نباید به سرمایه‌گذاری در آن بازار اقدام کرد .

 سوال مهم) فارکس را از کجا شروع کنیم؟


 • اولین و بهترین رمز ارز آینده دار( بیت کوین)

این رمز ارز که در سال ۲۰۰۹ توسط گروهی با نام ساتوشی ناکاموتو به دنیا معرفی شده است . و در فهرست بهترین و اولین رمز ارز های سال ۲۰۲۲ معرفی قرار دارد .

هرچند از زمانی که این رمز ارز به بازار معرفی شد . ارز های دیگری نیز پدیدار شدند که هم از نظر زمان تراکنش ، زمان کمتری را صرف می کنند  و  هم کارمزد کمتری را ارائه می‌دهند . اما بیت کوین هم چنان اولین و بهترین رمز ارز محسوب می شود  که به آن پادشاه رمز ارز ها نیز می گویند .

در چند سال گذشته خرید بیت کوین فقط شامل افراد نمی شود بلکه شرکت ها  و موسسات سرمایه گذاری هم به آن علاقه مند شدند . و در حال حاضر بیشتر از نصف بیت کوین عرضه شده به بازار در تصرف این شرکت ها می باشد . و این به خاطر این است که به بیت کوین و آینده آن امیدوار هستند .

بعد از  ظهور بیت کوین هزاران ارز دیجیتالی دیگر با مارکت های چند ده میلیاردی به بازار عرضه شده است . اما با تمام این ها بیت کوین هم چنان در صدر آنها است .

به دلیل نبود قوانین و مقررات و هیچ گونه نظارتی بر بازار ارزهای دیجیتالی ، این بازار یک بازار پر ریسک  معرفی می شود . ولی اغلب سرمایه‌گذاران برای کم کردن ریسک این بازار ، بیت کوین را با پشتوانه یک تریلیون دلاری پیشنهاد می کنند .

 • آینده دارترین آلت کوین( اتریوم)

اول و بهترین جایگزین بیت کوین را می توان اتریوم نامید . این رمز ارز که بر پایه بلاک چین بنا شده است . از یک شبکه نرم افزاری غیر متمرکز نیز پیروی می کند ، که می توان در آن قرارداد های هوشمند و کپشن غیرمتمرکز دی اپ را ساخت .

و هدف از آن کار این است که همه مردم دنیا فارغ از هر ملیت- نژاد- زبان و یا دین و آیین بتوانند در استفاده از آن آزاد باشد . به همین دلیل کار کردن با آن را برای کاربرانی که ، در کشور هایی زندگی می کنند که زیرساخت مالی دولت آن ها ، مناسب نیست را آسان کرده است .

اما یک نکته ی مهم دیگری که وجود دارد ، بحث زیبای ماشین حساب ارز های دیجیتال است که به شما پیشنهاد میکنیم ، مقاله ی مرتبط را مطالعه کنید.

ارزهای دیجیتال آینده دار

بعد از معرفی اتریوم باعث شد ، دیگر فعالیت های غیر قابل باور فناوری بلاک چین شناخته شود . اتریوم یک اکوسیستم به شمار می رود .

سرمایه در گردش این رمز ارز بعد از بیت کوین و با اختلاف زیاد از دیگر  رمز ارزها بیشترین سرمایه محسوب می شود . و این باعث شده تا ، از خرید آن استقبال زیادی به عمل آید و بسیاری از کارشناسان این حوزه ، اتریوم را آینده دارترین رمز ارز معرفی می کنند .

به طوری که حتی امکان دارد در آینده نزدیک جای بیت کوین را بگیرد و با توجه به جایگاهی که اتریوم ، تا به امروز به دست آورده می توان به این پیشبینی خوش بین بود .

اتریوم در سال ۲۰۲۲ قصد دارد تا اثبات کار خود را به اثبات سهام  تغییر دهد ، و این کار باعث می شود تا این پلتفرم بتوانند :

 • با مصرف بسیار کم انرژی
 • و سرعت زیاد پردازش تراکنش ها ، را انجام دهد .

با این کار ، کاربران نیز با استیکینگ  ارز دیجیتال  ، امنیت پلتفرم را نیز تامین می کنند .

 • بایننس یکی از ارزهای آینده دار دیجیتال

این ارز دیجیتال که پشتوانه شرکت بایننس را دارد ، یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا است که حجم تریدر بسیار بالایی دارد .

این شرکت کم کم در طول زمان از یک صرافی کوچک تبدیل به یک اکوسیستم بزرگ شد به طوری که حالا در دو بلاک چین ،

 1. بایننس چین
 2. و اسمارت چین

تعداد بسیار زیادی توکن تشکیل شده است.و تراکنش های بسیار زیادی را روزانه پردازش می کند .

بزرگی شبکه بایننس  خود باعث می‌شود که این ارز دیجیتالی که با نام اختصاری bnb شناخته می شود. یکی از بهترین و آینده دار ترین ارزهای دیجیتال محسوب می شود .

بهتر است بدانید که این رمز ارز در ابتدا یک توکن با استاندارد erczo بر بستر اتریوم بود  ، که بعد از تشکیل بلاک چین اختصاصی آن مبدل به ، یک کوین اختصاصی به شکل  بایننس  چین  و اسمارت  چین شد.

ارزهای دیجیتال آینده دار

از جمله کاربردهای این رمز  ارز می توان به:

 • پرداخت کارمزد تراکنش ها در صرافی متمرکز(اصلی) و صرافی غیر متمرکز بایننس
 • پرداخت کارمزد انجام تراکنش در بستر  دو  بلاک چین آن یعنی ، بایننس چین و اسمارت چین
 • و خریدهای آنلاین

 نکته: در شبکه معاملاتی بایننس اگر شما بایننس کوین نداشته باشید  از همان ارز دیجیتالی که خرید می‌کنید کارمزد معامله را کم می کند.

مثلا : اولا اگر شما در حال خرید یک تتر از این شبکه باشید ،  به خاطر کم شدن کارمزد ، شما کمتر از یک تتر را در کیف پول خود خواهید داشت . ولی اگر در کیف پول دیجیتالی خود بایننس کوین را داشته باشید کارمزد خرید شما از روی آن کم می شود .

و دوم این که اگر شما در مبادلاتی که انجام می دهید از بایننس کوین استفاده کنید . هزینه کارمزد آن نصف هزینه کارمزد های معمولی می باشد .

و هم چنین شرکت بایننس در آخر هر فصل تعدادیbnb به وسیله صرافی های خود ، از بازار ارزهای دیجیتال خرید می کند و آنها را از بین می برد  . این کار به دلیل این است که با کم شدن تعداد بایننس کوین های در گردش قیمت این رمز ارز افزایش یابد . این خود باعث می‌شود که بسیاری از این رمز ارز ، را جزو بهترین رمز ارزهای آینده دار معرفی کنند .

آیا میدانید ماشین حساب ارز دیجیتال چیست؟ با مدرن سرمایه همراه باشید.

 • یکی دیگر از ارزهای دیجیتال آینده دار می توان به  کاردانو اشاره کرد

یکی دیگر از رمز ارز های محبوب میان کاربران کاردانو می باشد  . که به وسیله متخصصان و ریاضیدانان و مهندسان در حوزه رمزنگاری ارزهای دیجیتالی ساخته شده است .

و این رمز ارز مبتنی بر اثبات سهام می باشد .

کاردانو یک بلاک چین بزرگ است که به روش اجماع سهام (pos)  فعالیت می کند . از اهداف این رمز ارز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. تبدیل شدن به یک شبکه مالی جهانی به واسطه ایجاد محصولات مالی غیرمتمرکز مانند اتریوم است .

2- همین طور پیشنهاد راه هایی برای تعامل میان  شبکه هایی برای جلوگیری  ، از تقلب رای دهنده ها و دیگر موارد می باشد .

به همین دلیل کاردانو جزو بهترین و آینده دار ترین رمز ارزها به شمار می‌رود .

اگر نسل اول رمز ارزها و اتریوم را نسل دوم آن ها بدانید پس کاردانو نسل سوم دانش بلاک چین می باشد . و این طبیعی است که از توانایی های بیشتری نسبت به نسل های گذشته خود داشته باشد .

از ویژگی‌های خاص کاردانو می توان به :

 • تخفیف و مطالعه برای توسعه کاردانو ،
 •  استفاده از مبانی ریاضی در مکانیسم اجماع ،
 • و به استفاده از معماری خاص و چندلایه این رمز ارز می توان اشاره کرد  . که باعث شده تا به  یکی از رمز ارز های خوب و آینده دار تبدیل شود .

ارزهای دیجیتال آینده دار

از دیگر رمز ارز هایی که می شود آنها را جزو بهترین آینده دار ترین رمز ارزها را نام برد می توان به مواردی هم چون :

پولکادات  ۲- سولانا ۳- چین لینک ۴- وی چین ۵- اینترنت کامپیوتر  ۶- ترون ۷- آوارانچ ۸- فایل کوین ۹- یونی سواپ 10- مونرو (   ( XMRکه یک رمز  ارز قدیمی و آینده دار با تکیه بر حریم خصوصی می باشد . ۱۱- دش ۱۲- استلار ، اتصال دهنده موسسات مالی با یکدیگر ، را می توان نام برد .

 در آخر

به نظر می رسد در دنیایی که پیش رو داریم . و در آینده ای نه چندان دور سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال به صورت یک اپیدمی خواهد بود  . و جز ء یکی از اصلی ترین سرمایه گذاری ها محسوب می شود برای این که بتوانید آینده خود را بسازید  . می توانید روی یک یا چند نمونه از رمز ارز هایی که به شما معرفی کردیم سرمایه‌گذاری کنید . امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود .

دیگر مطالب ما : مشاور استخراج بیت کوین